Technopc Nano H485 Mini PC‘yi satışa sundu

Mini Bilgisayar veya Mini PC olarak tanımlanan ve özellikle alan problemi yaşanan teknolojik donanım çözümleri noktasında ihtiyacı karşılayan kompakt bilgisayarlar, normal bir masaüstü bilgisayardan farksız özelliklere sahip donanımlardır. Küçük boyutlarıyla geleneksel masaüstü bilgisayarların kullanılamayacağı alanlarda kullanım rahatlığı sunan Technopc Mini PC serisi ürünler 10. Nesil işlemci desteği ile enerji verimliliği ile önemli farklılıklar sunuyor.

Küçük ama çok becerikli Technopc H485 Mini PC

Güncel 9. nesil Intel işlemcilere ve yüksek hızlı 2600 MHz DDR 4 bellek desteğine sahip olan Technopc H485 Mini PC, alan kullanımı konusunda avantaj sağlayan tasarımı sayesinde geleneksel bilgisayar donanımlarının sığmadığı alanlar için uygun bir ürün. Küçük boyutu ile her yere uyum sağlayabilen H485 Mini PC vesa desteği ile ekran arakasına da takılabiliyor.

Technopc Mini PC Serisi’nin en yeni ürünü olan bu kompakt bilgisayar, 65 watt gücünde işlemcisini yanı sıra katı kapasitör yapısıyla ısı problemi yaşamadan uzun saatler çalışabiliyor. Kendi küçük işlevi büyük olan H485 Mini PC, yüksek enerji verimliliği sayesinde kullanıcılarına masaüstü bir iş istasyonu gibi olağan üstü performans deneyimi sunuyor.

1 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like