LG MAGNIT Yeni Bir Çağ Başlatıyor

The interior space in the modern loft building with polished concrete 3d render, with large windows looking out over the nature,sunight shining into the room.

LG Electronics (LG)’in Amerika, Avrupa, Asya ve Orta Doğu ile birlikte Türkiye’de de lanse edilen, yeni Mikro LED ekran çözümü LG MAGNIT, LG’nin tescilli Black Coating görüntüleme teknolojisiyle ve akıllı blok montaj tasarımı ile çığır açan bir görüntü kalitesi ve dayanıklılık sunuyor.

Ekran teknolojisinde evrimsel bir adım olan Mikro LED, gelişmiş kontrast ve daha geniş bir görüntüleme açısı ile daha net görüntüler için doğrudan alt tabaka kartına uygulanan boyutta sadece bir mikrometre ölçeğinde kendinden yayılan pikseller içeriyor. LG’nin ekranların önüne uygulanan yeni Black Coating teknolojisi, kontrastı ve renk doğruluğunu iyileştirmek ve küçük LED pikselleri nemden, tozdan ve dış etkilerden korumaya yardımcı olmak için tasarlandı.Parlama ve parmak izi önleyici LG Black Coating, ayrıca dikkat dağıtıcı yansımaları en aza indirerek göze hoş görünmeyen lekelerin de çıkarılmasını kolaylaştırıyor.

LG MAGNIT, 163 inç 4K çözünürlüğüyle birinci sınıf, büyük ölçekli ekran arayanlar için olduğu kadar, evde en sevdiği filmlerin, dizilerin ve maçların keyfini çıkarmak isteyen tüketiciler için de ideal. Ekran, sezgisel gezinme özellikleri, ön ayarlar dahil birçok kullanışlı işlevin kontrolünü sağlayan webOS akıllı Signage platformuna da sahip. LG MAGNIT aynı zamanda mükemmel görüntü kalitesi; içeriği ve kaynağı akıllıca analiz eden, görsel çıktıyı gerçek zamanlı ve otomatik olarak optimize eden son teknoloji LG TV’de bulunan yapay zeka destekli α (Alpha) görüntü işlemcisi ile de güçlendirilmiş.

1 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like