Dell Technologies Açık Kaynak Ağ Oluşturmanın Gücünü Sunuyor

Dell Technologies Açık Kaynak Ağ Oluşturmanın Gücünü Sunuyor | Digitlife

Dell Enterprise SONiC Distribution’ın ticari sınıf desteği sayesinde, bulut sağlayıcıları ve büyük işletmeler artık üretim testinden geçirilmiş araçların, hizmetlerin ve desteğin yeni bir düzeyine sahip olacak. Oysa daha önce tüm bunlar için önemli iç yatırım teknolojisi destek ekiplerine ihtiyaç duyuluyordu. Bu, müşterilere kurumsal becerilere ve gelişmiş işlevselliğe sahip tam kapsamlı çözümler için destek sunuyor.

Microsoft Corp. Microsoft Azure Networking Başkan Yardımcısı Yousef Khalidi: “SONiC, müşterileri modern ve verimli bulut ağ yazılımı ile destekleyen lider bir açık kaynak ağ anahtarı işletim sistemi. Dell’in müşterilere kurumsal destek sunduğunu görmek bizi mutlu ediyor.”

Dell Technologies, müşterilere önceliklerine en uygun donanım ve yazılım platformunu seçme ve destekten ödün vermeden açık kaynak inovasyonunun avantajlarından yararlanma olanağı sağlarken güvenlik açıklarını azaltıp kendi BT ortamlarına entegrasyonu kolaylaştırıyor. Geniş bir açık ağ işletim sistemleri yelpazesi ile sektörde lider olmaya devam ediyor.

0 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like