Dell Technologies Açık Kaynak Ağ Oluşturmanın Gücünü Sunuyor

Dell Technologies Açık Kaynak Ağ Oluşturmanın Gücünü Sunuyor | Digitlife

Uzun süre boyunca açık kaynak topluluğuna değerli katkılarda bulunan Dell Technologies, hem yeni kurumsal düzey özellikler hem de tek noktadan küresel hizmet ve destek ile açık kaynak inovasyonunu güçlendiriyor.

Dell Technologies, Enterprise SONiC Distribution by Dell Technologies’i duyurdu. Tam olarak desteklenen açık kaynak ağ oluşturma çözümlerinden oluşan bu yeni set, işletmelere veri merkezlerinin operasyonlarını ve yönetimini ölçeğe göre modernize etme ve basitleştirme konusunda yardımcı oluyor. 

Dell Technologies, Microsoft’un öncülüğünü üstleniyor

Kuruluşlar iş yapmak için her geçen gün daha fazla modern hibrit bulut modeli kullanıyor. Uzun süredir benimsenen yekpare ve özel ağ oluşturma yaklaşımı, verimsizliğe ve gereksiz karmaşıklığa neden oldu. Dell Technologies, Software for Open Networking in the Cloud (SONiC) açık kaynak projesi kapsamında Microsoft’un öncülüğünü üstleniyor. Dell’in Kurumsal SONiC Dağıtımı, SONiC’i Dell EMC PowerSwitch Açık Ağ donanımının DNA’sına entegre eder. Açık standartları temel alan bir yaklaşımla karmaşıklığı ortadan kaldırıp çevik ve esnek bir ağ oluşturur.

Dell Technologies Entegre Ürünler Ve Çözümler Departmanının Kıdemli Başkan Yardımcısı Ve Genel Müdürü Tom Burns: “Müşterilerimiz, hibrit bir bulut yaklaşımının başarıları için kritik önem taşıdığını ancak ağlarını korumak ve ölçeklendirmek için uğraştıklarını söylüyor. Birden fazla hata noktasından etkili bir şekilde kaçınmak için bu ağları yönettiklerini söylüyorlar. Anahtar yazılımını birden çok kapsayıcı bileşene ayırıyor. Ve işletmelere büyük ve karmaşık ağların yönetimini önemli ölçüde basitleştirmek ve bir bulut modelinde kullanılabilirliği artırmak için araçlar sunuyoruz.”

0 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like