Mount & Blade II: Bannerlord Epic Games Store’a Çıktı

Mount and Blade 2: Bannerlord Epic Games Store’a Çıktı | DigitLife.net

TaleWorlds Entertainment, oyunun %20 indirimle Epic Games Store’da satışa çıktığını duyurdu. Erken Erişim’in ilk 10 haftası süresince oyunda yapılan önemli değişikliklerin yer aldığı bir Blog yazısı da yayınladı.

18.06.2020 – TaleWorlds Entertainment yaptığı bir açıklamayla sevilen oyunu Mount & Blade II: Bannerlord’un Epic Games Store’da çıktığını duyurdu. Bannerlord, 30 Mart’ta Erken Erişim sürümüyle çıktı. Mount and Blade 2, basınının beğenisini kazandığı gibi Steam üzerinde de %87 oranında olumlu oy alarak bu yıl platformda çıkan en başarılı oyunlardan biri oldu.

Derin ve oyuncuyu içine çeken oynanışı, sahip olduğu büyük ve canlı dünyayla oyunculara yaşattığı özgürlük hissi nedeniyle övgü alan Mount and Blade 2: Bannerlord Epic Games Store’da %20 indirimli olarak satışa sunuldu. Ayrıca oyun taleworlds.com ve Steam’e ek olarak Humble Bundle ve Greenman Gaming gibi partner sitelerde de indirimli fiyattan satılacak.

TaleWorlds 30 Mart’ta Erken Erişim’e çıktığından beri pek çok güncelleme yayınladı. Performans ve kararlılık bakımından oyunu iyileştirmekle kalmayıp eklediği yeni içerik ve özelliklerle oyunu tam sürüme taşıyacak geliştirmeleri yapmaya da devam etti. Stüdyonun 30 Mart’tan bu yana gerçekleştirdiği en önemli gelişmeleri özetleyen blog yazısını https://www.taleworlds.com/en/News/359 adresinden okuyabilirsiniz.

0 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like