Hızlı çözümler sunan Lenovo Premium Destek hizmeti güçleniyor

Lenovo İş İstasyonu Bilgisayarlarında da Yeni Dönemi Başlatıyor | Digitlife

Teknoloji devi Lenovo’nun, Lenovo kişisel bilgisayar kullanıcılarına sunduğu Premium Destek hizmeti güçleniyor. Lenovo Türkiye, Telefon, WhatsApp veya e-posta yoluyla hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında canlı teknisyen desteği sunan Premium Destek hizmetine sahip ürün portföyünü genişletti. Lenovo, Premium Destek hizmetine sahip ilk ürünü Legion 5‘ten sonra, Legion 7, Yoga Creator 7, IdeaPad Creator 5 ve Legion 5 Pro ürünlerinde de canlı destek verecek.

Lenovo Premium Destek hizmeti

Dünyanın ve Türkiye’nin lider teknoloji şirketilerden Lenovo, Premium Destek hizmeti verdiği ürün portföyünü genişletti. Lenovo, Premium Destek hizmetine sahip ilk ürünü Legion 5‘ten sonra, Legion 7, Yoga Creator 7, IdeaPad Creator 5 ve Legion 5 Pro ürünlerinde de canlı destek verecek.

Premium Destek hizmeti, 3 yıl garanti olanağı sağlarken; yerinde destek, kurulum desteği ve hatta yazılım ve donanım desteği de sağlıyor.

Uzaktan bilgisayar kullanma oranlarının da arttığı Pandemi sürecinde, Lenovo Premium Destek hizmeti; telefon, WhatsApp veya e-posta yoluyla uzman teknisyenler aracılığıyla kullanıcılarla birebir ilgilenerek destek veriyor. Lenovo Premium Destek hizmeti kişisel bilgisayar sorunları için hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında canlı teknisyen desteği sağlarken, sorun ne olursa olsun, kullanıcıların ilk temasında hızlı çözümler sunuyor.

Premium Destek hizmeti donanım, yazılımlar ve çevre birimleri için ‘başlangıç’ ve ‘nasıl yapılır’ desteği deveriyor. Kullanıcıların bilgi gerektiren kişisel bilgisayar sorunlarında da kolayca ulaşılabilecek basit çözümler sunuyor.

0 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like