XPG GAIA Mini Gaming PC ile Hazır Oyun Bilgisayarı Pazarına Giriyor

Intel®’in NUC 9 Extreme Kit – Ghost Canyon sistemi temel alınarak oluşturulan XPG GAIA, gücünü sekiz çekirdeği olan ve 5.0GHz hızında çalışabilen Intel Core i9-9980HK1 işlemciden alıyor. Bu güçlü işlemci 45W’lık düşük TDW değeriyle daha az elektrik tüketiyor ve daha az ısınıyor. Kullanıcıların hızla değişen grafik kartı yarışında geri kalmamaları içinse GAIA’nın içindeki kartı 202mm uzunluğunda başka bir kartla değiştirme olanağı da sağlanmış.

5 litrelik hacmiyle masa veya televizyon ünitesi üzerinde çok az yer işgal eden XPG GAIA mini oyun bilgisayarı, oyun veya çalışma odalarında minimalist tasarımları seven kullanıcılar için ideal çözümü sunuyor. Ufak boyutları, ihtiyaç olması durumunda geleneksel masaüstü sistemlere göre daha fazla taşınabilirlik sağlıyor. Temiz ve minimalist dış görünüşünü tamamlayan delikli yan kapağı GAIA’ya şıklık katarken sistemin ısısını kontrol etmeye de yardımcı oluyor ve notebook’lar ile kıyaslandığında daha iyi bir soğutma performansı sunuyor.

32GB (2x16GB) 3200MHz hızında RAM barındıran XPG GAIA, yüksek hız ve güvenilir çalışma yanında Intel XMP 2.0 desteği de sunuyor. Böylece kullanıcılar karmaşık ayarlarla uğraşmadan hız aşırtma (overclock) yapabiliyor. Ayrıca performansıyla pek çok ödül alan XPG SX8200 Pro M.2 SSD’ye sahip olan GAIA bu sayede saniyede 3500MB’a kadar okuma, 3000MB’a kadar da yazma hızlarına ulaşabiliyor. 500W gücünde 80Plus Platinum verimlilik sertifikasına sahip Flex ATX güç kaynağı ise tüm sisteme güç verirken yalnızca 40dB gürültü yapıyor.

1 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like
Read More

OPPO, yeni nesil hibrit zoom teknolojisi

OPPO, kullanıcıların fotoğrafçılık deneyimlerine dayanarak 85mm ve 135mm orta odak uzunluklarında çekim deneyimini ve görüntü kalitesini iyileştirmeye odaklanıyor.…