TP Vision, DTS Play-Fi destekli Philips TV & Sound’u Tanıtt

TP Vision, DTS Play-Fi destekli Philips TV & Sound'u Tanıttı | DigitLife
  • TP Vision ve DTS Play-Fi işbirliğiyle; Philips TV’ler de dahil olmak üzere pek çok ürün, çoklu ortamda yüksek kalite kablosuz bağlantı kurabilecek 
  • OLED805 serisi, DTS Play-Fi özelliğine sahip ilk premium model Philips TV olacak
  • Tüm 2020 Philips Android TV’lere DTS Play-Fi özelliği eklenecek
  • 2019 model Philips Android TV’lere, 2020’nin ikinci yarısında DTS Play-Fi özelliği güncellemesi gönderilecek
  • Sistem, 2020’nin ikinci yarısında soundbar ve kablosuz ses hoparlörlerini de kapsayacak

TP Vision, DTS Play-Fi üzerinden kablosuz bağlanan ve aynı anda birlikte çalışan yeni Philips TV & Sound ürünlerini tanıtacağını duyurdu. Yüksek çözünürlüklü ses akışı ve milisaniyeden daha kısa sürede doğru ses aktarımını destekleyen birinci sınıf kablosuz ses ekosistemi olan DTS Play-Fi;TV, mobil cihaz ve hoparlör dahil olmak üzere pek çok elektronik cihazı eksiksiz bir eğlence deneyimi sunmak için sorunsuz bir şekilde birlikte çalıştırıyor.

A picture containing electronics, sitting, table, surface

Description automatically generated

Sistemin, yeni çıkacak olan Philips OLED805 serisinde yer alacağını belirten TP Vision, bu ürünün premium TV markaları arasında DTS Play-Fi’yi setine dahil eden ilk TV olacağını söyledi. 

2020 model tüm Philips Android TV’lerde DTS Play-Fi siteminin hazır olacağını duyuran TP Vision, 2019 modelleri için de bir güncelleme yapacak. Firma, 2020 yılının ikinci yarısında yapılacak güncellemeyle 2019 model Philips Android TV’lere de DTS Play-Fi’yı de ekledi. Eksiksiz bir kablosuz bağlantı platformu oluşturmaya yönelik önemli adımlar atıyor.

TP Vision, ayrıca Eylül ayında DTS Play-Fi donanımlı yeni soundbar ve kablosuz hoparlör serisini de piyasaya sürecek. Tüketicilere evlerinde kesintisiz ve kullanımı kolay Philips ses deneyimi seçeneği sunacak.

0 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like
Read More

Microsoft Windows 11’i tanıttı

Microsoft, pandemi sürecinde hayatımıza giren hibrit çalışma ve öğrenme modelini destekleyen yeni işletim sistemi Windows 11’i kamuoyuna tanıttı.…