TP Vision, DTS Play-Fi destekli Philips TV & Sound’u Tanıtt

TP Vision, DTS Play-Fi destekli Philips TV & Sound'u Tanıttı | DigitLife
  • TP Vision ve DTS Play-Fi işbirliğiyle; Philips TV’ler de dahil olmak üzere pek çok ürün, çoklu ortamda yüksek kalite kablosuz bağlantı kurabilecek 
  • OLED805 serisi, DTS Play-Fi özelliğine sahip ilk premium model Philips TV olacak
  • Tüm 2020 Philips Android TV’lere DTS Play-Fi özelliği eklenecek
  • 2019 model Philips Android TV’lere, 2020’nin ikinci yarısında DTS Play-Fi özelliği güncellemesi gönderilecek
  • Sistem, 2020’nin ikinci yarısında soundbar ve kablosuz ses hoparlörlerini de kapsayacak

TP Vision, DTS Play-Fi üzerinden kablosuz bağlanan ve aynı anda birlikte çalışan yeni Philips TV & Sound ürünlerini tanıtacağını duyurdu. Yüksek çözünürlüklü ses akışı ve milisaniyeden daha kısa sürede doğru ses aktarımını destekleyen birinci sınıf kablosuz ses ekosistemi olan DTS Play-Fi;TV, mobil cihaz ve hoparlör dahil olmak üzere pek çok elektronik cihazı eksiksiz bir eğlence deneyimi sunmak için sorunsuz bir şekilde birlikte çalıştırıyor.

A picture containing electronics, sitting, table, surface

Description automatically generated

Sistemin, yeni çıkacak olan Philips OLED805 serisinde yer alacağını belirten TP Vision, bu ürünün premium TV markaları arasında DTS Play-Fi’yi setine dahil eden ilk TV olacağını söyledi. 

2020 model tüm Philips Android TV’lerde DTS Play-Fi siteminin hazır olacağını duyuran TP Vision, 2019 modelleri için de bir güncelleme yapacak. Firma, 2020 yılının ikinci yarısında yapılacak güncellemeyle 2019 model Philips Android TV’lere de DTS Play-Fi’yı de ekledi. Eksiksiz bir kablosuz bağlantı platformu oluşturmaya yönelik önemli adımlar atıyor.

TP Vision, ayrıca Eylül ayında DTS Play-Fi donanımlı yeni soundbar ve kablosuz hoparlör serisini de piyasaya sürecek. Tüketicilere evlerinde kesintisiz ve kullanımı kolay Philips ses deneyimi seçeneği sunacak.

0 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like
Read More

OPPO, yeni nesil hibrit zoom teknolojisi

OPPO, kullanıcıların fotoğrafçılık deneyimlerine dayanarak 85mm ve 135mm orta odak uzunluklarında çekim deneyimini ve görüntü kalitesini iyileştirmeye odaklanıyor.…