Tatilinizi keyifli hale getirecek Canon modelleri

Canon, ister evlerinde ister evlerinden kilometrelerce uzakta yeni anılar oluşturmak isteyen teknoloji tutkunları için olağanüstü fotoğraf ve video becerileri sunan ürünlerini listeledi. İşte Canon’dan tüm seyahatlerinizde yanı başınızdan ayıramayacağınız teknoloji harikası o ürünler…

EOS M200

Canon EOS M200, kendi şehrinde keşfe çıkmak isteyenler için ideal bir seçenek olarak öne çıkıyor. APS-C boyutlu 24,1 megapiksel sensörü, Canon DIGIC 8 işlemcisi, iyileştirilmiş otomatik odaklanma ve 4K video özellikleri ile EOS M200, mükemmel bir seyahat arkadaşı olarak göze çarpıyor.

Küçük, kompakt yapısı ve hafifliği sayesinde gündelik bir çantaya veya el bagajına kolayca sığabilen EOS M200, hızlı açılış ve saniyede 6,2 kare/sn sürekli çekim kapasitesiyle en ufak detayların bile mükemmel çözünürlükte görüntülenmesini sağlıyor.

Canon EOS M200; rehberli kullanıcı ara yüzü, sınırsız sayıda yaratıcı işlev ve dikey video çekme özellikleri sayesinde kullanıcılarına, dikkat çekici kareler yakalama ve onları tüm dünyayla paylaşma olanağı sunuyor.

4 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like