Dev Ekran LG NanoCell TV’ler LG UHD TV Hediyeli

LG, 7-31 Ağustos tarihleri arasında düzenlediği kampanya kapsamında LG UHD TV hediye ediyor

LG’nin en gelişmiş LED TV’si olan NanoCell TV, üstün görüntü ve ses kalitesi, geniş izleme açısı ve kullanım kolaylığı sağlayan özellikleri dev ekran deneyimiyle birlikte sunuyor.

LG NanoCell TV’nin paneli üzerinde bulunan 1 nanometre ölçüsündeki nanopartiküller sayesinde donuk renkler filtrelenerek gerçek ve canlı renkler elde ediliyor. IPS ekranı sayesinde TV, hangi açıdan izlenirse izlensin, renkleri bozulma olmadan %100 doğrulukta gösterilmesini sağlıyor. 

Kullanımı en kolay ve en rahat, hareket sensörlü Sihirli Kumanda ile birlikte gelen dev ekran LG NanoCell TV’lerde yapay zeka ile güçlendirilmiş Türkçe akıllı ses tanıma fonksiyonu sayesinde sesli komutlarla görüntü ya da ses modunu değiştirmek, hava ve trafik durumu öğrenmek ya da film önerisi almak mümkün.

TV’de yer alan Netflix, Apple TV, Amazon Prime, YouTube, Bein Connect, Vodafone TV ve BluTV gibi uygulamaların yanı sıra NanoCell TV’ler, Smart Share özelliği sayesinde Apple AirPlay2 de dahil olmak üzere birçok bağlantıyı destekliyor.

1 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like