Apple’ın lansmanı 15 Eylül’de Apple Watch ve yeni iPad ile olacak

Apple, bir sonraki etkinliğinin tarihini belirledi. Şirketin büyük olasılıkla altıncı nesil Apple Watch ve yeni bir iPad’i içerecek olan en son cihazları 15 Eylül’de tanıtılacak. Apple’ın Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı gibi, etkinlik de koronavirüs salgınıyla ilgili endişelerin devam ettiği bir ortamda tamamen çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek . Apple’ın etkinliği web sitesi üzerinden yayınlanacak.

Apple, en yeni iPhone’larını sergilemek için genellikle Eylül ayında gösterişli bir ürün lansmanı düzenliyor. Apple Watch, iPad ve diğer cihazlar genellikle Apple’ın temel akıllı telefonunun arka koltuğuna oturuyor ve şirket bazen Ekim ayında iPad ve Mac’leri için başka bir etkinlik düzenliyordu.

Yine de bu sefer, Apple muhtemelen 15 Eylül etkinliği için giyilebilir cihaza ve tabletine odaklanacak. Apple, süper hızlı 5G bağlantısına sahip olacak en yeni iPhone’larının, koronavirüs salgınıyla ilgili üretim sorunları nedeniyle bu yıl “birkaç hafta” erteleneceğini söyledi. Muhtemelen yeni iPhone’lar Ekim ayında gelecek ve Apple o sırada telefonlarına odaklanmak için yeni bir etkinlik düzenleyecek.

77 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like
Read More

Microsoft Windows 11’i tanıttı

Microsoft, pandemi sürecinde hayatımıza giren hibrit çalışma ve öğrenme modelini destekleyen yeni işletim sistemi Windows 11’i kamuoyuna tanıttı.…